Jdi na obsah Jdi na menu
 


dlouhé řasy letí

Dlouhé řasy? Žádný problém!

 

Většina žen sází na řasenky, které zajišťují prodloužení řas. Další z možností, jak dosáhnout delších řas jsou léky, které podporují růst řas po několik týdnů. Zde vám nabízíme bližší informace o různých metodách:

Aplikace prodlužování řas

Za posledních 10 let se toho v oblasti prodlužování řas hodně změnilo. Dříve se používaly hlavně falešné řasy, které se lepily speciálním lepidlem na řasy. Na rozdíl od toho se dnes se dnes používají speciální techniky a prodlužování řas je velice rozšířené a oblíbené. Již žádné lepidlo a falešné řasy!

Prodlužování řas se provádí v různých salonech. Na co byste si však měli dát pozor, abyste byli s výsledkem opravdu spokojeni? Nejprve se ujistěte, že člověk, který provádí prodlužování řas je vyškolen a má licenci. Je důležité zvolit si správnou délku, hustotu a barvu řas, s tím by vám měl pomoci právě odborník, který vám bude řasy prodlužovat. Dejte si čas a najděte společně tu nejlepší kombinaci, která bude sedět k vaší barvě očí a tvaru. Některé barvy řas jsou navrženy tak, aby odpovídaly vašim očím, nebo dokonce „vylepšily“ barvu očí. Najít zde můžeme i barvy fialové, zelené a modré. Lidé nepoznají rozdíl mezi řasami vašimi a prodlouženými, protože jsou na řasy synteticky používány látky, které vytvoří rovnoměrnou vrstvu a zakryjí veškeré spoje mezi řasami originálními a umělými.

Prodloužení řas trvá asi hodinu, a to proto, že je přibližně 30 nebo více řas vázáno jednotlivě na různých místech na řasy. Účelem je posílit přirozené řasy.

Dlouhé řasy a léky

Nově se na trhu objevily léky, které se stávají populární a lidé, kteří chtějí delší řasy, je rádi vyhledávají. Tato metoda je vhodná zejména pro lidi, kterým vlasy řídnou. Je to skvělá metoda pro ženy, které například podstupují chemoterapii a ztrácejí řasy. Také může být velkou pomocí pro ženy, které mají poškozenou tkáň v okolí víček. Farmaceutický přípravek, který se aplikuje na řasy, je gel, který se denně nanáší na oční víčka. Výsledky by se měly dostavit do 8 týdnů. Řasy porostou přibližně 4 měsíce a poté se růst udržuje dalšími aplikacemi. Gel se nanáší na horní víčko a používá se pouze jednou denně. Pokud si všimnete nežádoucích účinků, jako je zarudnutí, nebo otok oka, přestaňte přípravek používat a obraťte se na svého lékaře.

Možností je spousta. Mnoho salonů nabízí bezplatné konzultace. Vyzkoušejte, promyslete. Dejte si čas, ať jste s výsledkem spokojeni!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 37774
Měsíc: 188
Den: 2